Aktuelles Wetter

Aktuelles Wetter:

24. 7. 2021

skoroj

Tägliche Temperaturen 26/30°C, in 1000m Höhe 14°C.
Nachttemperaturen /°C.

Datum und Zeit

Heute ist Samstag, 24.7.2021, 3:38:28

Navigation

Inhalt

Operátor ve výrobě – svářeč (páječ) - PŘEDVÝBĚR.CZ

Pro našeho klienta, společnost, která vyrábí chladící a mrazící nábytek pro komerční účely, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor ve výrobě – svářeč (páječ)

Požadujeme

  • platný páječský průkaz NUTNÝ - oprávnění na tvrdé pájení (tvrdé pájení mědi nebo autogen)
  • výuční list v technickém nebo strojírenském oboru výhodou
  • praxe v oboru páječ výhodou
  • orientace v technických výkresech výhodou
  • praxe v oboru topenář, zámečník, automechanik výhodou

Náplň práce

  • práce na výrobní lince
  • zajistit bezchybné pájení jednotlivých dílů (výparníky, trubky, čidla, termostaty, topné tyče, apod.)
  • používat technickou dokumentaci a technické výkresy jakožto podklad pro pracovní činnost
  • správně se orientovat v požadavcích na pájení sestav na nábytek
  • plně zodpovídat za kvalitu a množství výstupů své práce

Nabízíme

  • práce ve 3 směnném provozu
  • závodní strávování
  • 25 dní dovolené (tj. pět dní dovolené navíc)
  • roční příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění po 6 měsících od nástupu
  • místo výkonu práce: Mýto u Rokycan

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Informace o pozici

Typ pracovního poměru:
Brigáda
Obor:
Řemeslné a manuální práce
Provoznovna v Jihoč. kraji:
Ne

Kontakt

Zaměstnavatel:
PŘEDVÝBĚR.CZ
Kontaktní osoba:
František Boudný
Adresa:
Telefon:
246086360