Aktuelles Wetter

Aktuelles Wetter:

24. 7. 2021

skoroj

Tägliche Temperaturen 26/30°C, in 1000m Höhe 14°C.
Nachttemperaturen /°C.

Datum und Zeit

Heute ist Samstag, 24.7.2021, 3:34:12

Navigation

Inhalt

obchodně-technický pracovník - Aumayr s.r.o.

obchodně-technická pozice ve výrobní firmě

Hledáme posilu v mladém kolektivu obchodně-technického oddělení ve výrobní společnosti se zaměřením na zpracování plechu a výrobu vzduchotechniky.

Náplň: příjem a zpracování zakázek, komunikace se zákazníky.

Očekáváme:

  • Středoškolské vzdělání (technické zaměření výhodou, ale není podmínkou).

  • Chuť učit se nové.

  • Zodpovědnost.

  • Minimálně základy německého jazyka.

Nabízíme:

  • Práci v mladém kolektivu ve stabilní fungující firmě s více než 25-letou tradicí.

  • Zaškolení pro všechny činnosti, rozšíření technických znalostí.

  • Pravidelnou výuku německého jazyka v rámci pracovní doby.

  • Prodlouženou dovolenou a firemní stravování.

  • Po dohodě možná flexibilní pracovní doba.

  • Plat dle dosažené kvalifikace a zkušeností.

Pracoviště ve Vyšším Brodě.

Informace o pozici

Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Obor:
Výroba, průmysl a provoz
Provoznovna v Jihoč. kraji:
Ne

Kontakt

Zaměstnavatel:
Aumayr s.r.o.
Kontaktní osoba:
Ing Eva Kupčiková
Adresa:
Techoraz 41, 38273 Vyšší Brod
Telefon:
602183440